Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji.

Absolwent studiów psychologicznych Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie (2018), ukończył kurs Biofeedbeck I i II stopnia, aktualnie student Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, oddział Lublin.

Współautor publikacji naukowych dotyczących depresji, zaburzeniach osobowości, traumie, neuropsychologii, fobii, zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach lękowych i nerwicowych.

Doświadczenie zawodowe: odbył roczny staż szkoleniowy w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie na oddziale dziecięcym, W latach 2018 – 2020 pracował jako psycholog w oddziale dziecięcym Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie, a od 2020 pracuje jako asystent w oddziałe Młodzieżowy I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Biorze aktywny udział w konferencjach naukowych, szkoleniach poświęconych depresji, zaburzeniom odżywiania, stanom lękowym, zaburzeniom osobowości, technikom mindfulness. W poradni Neuromedica prowadzi psychoterapię indywidualną z młodzieżą i dorosłymi, a także psychoterapię systemową.

Tel.: 501 660 344, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi specjaliści

  • 1