Mgr Paweł Szewczyk

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji.

Absolwent studiów psychologicznych Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie (2018), ukończył kurs Biofeedbeck I i II stopnia, aktualnie student Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, oddział Lublin.

Współautor publikacji naukowych dotyczących depresji, zaburzeniach osobowości, traumie, neuropsychologii, fobii, zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach lękowych i nerwicowych.

Doświadczenie zawodowe: odbył roczny staż szkoleniowy w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie na oddziale dziecięcym, W latach 2018 – 2020 pracował jako psycholog w oddziale dziecięcym Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie, a od 2020 pracuje jako asystent w oddziałe Młodzieżowy I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Biorze aktywny udział w konferencjach naukowych, szkoleniach poświęconych depresji, zaburzeniom odżywiania, stanom lękowym, zaburzeniom osobowości, technikom mindfulness. W poradni Neuromedica prowadzi psychoterapię indywidualną z młodzieżą i dorosłymi, a także psychoterapię systemową.

Tel.: 501 660 344, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dr n.med. Michał Dzikowski

Specjalista psychiatra,

adiunkt na oddziale Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jako pracownik oddziału konsultuje Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2019r. przystąpił do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego tym samym zdobywając tytuł specjalisty psychiatrii. Prowadzi konsultacje rodzinne dla pacjentów młodzieżowych. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń: osobowości, depresji, lęku, zaburzeń nerwicowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń psychotycznych, schizofrenii, zaburzeń snu, bezsenność, uzależnień.

UWAGA:

Przyjmowanie pacjentów zostało wstrzymane do 31.07.2023 roku

Profesor dr hab. nauk medycznych i nauk o zdrowiu Hanna Karakuła-Juchnowicz, specjalista psychiatra

Specjalista psychiatra, specjalista terapii środowiskowej.

Klinicysta, nauczyciel akademicki, badacz.

Ukończyła studia podyplomowe ,,Badania Kliniczne – organizacja, prowadzenie z elementami zarządzania”  na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Kierownik Katedry i I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Prodziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Psychiatrii.

Redaktor Naczelny czasopisma Current Problems of Psychiatry (http://www.cppsych.umlub.pl/editorial/).

Czytaj więcej...

Nasi specjaliści

  • 1